CHORVATANIA

Komunita obyvateľov a sympatizantov obce Chorvátsky Grob

Blog používateľa Štefan Sládeček – Január 2011 archív (6)

Odborník, manažér, právnik, alebo ... _ - časť tretia.

S odvolaním sa na záujem verejnosti, teda obyvateľov obce Chorvátsky Grob, ako aj v súlade so zámerom súčasného vedenia štátu informovať verejnosť o všetkých súdnych rozhodnutiach dopĺňam svoj článok k problematike riešenia sporu medzi občianskym združením TJ Elán Čierna Voda a obcou Chorvátsky Grob o kópiu rozsudku č.sp.zn.: V-2 12C 74/1996-728 zo dňa 6.3. 2009.

Nakoľko sa jedná o obsiahly dokument, musel som ho riešiť v dvoch častiach, a to pre strany 1 až 6 rozsudku ako…

Pokračovať

Pridané osobou Štefan Sládeček dňa Január 24, 2011 o 12:30pm — Žiadne komentáre

Odborník, manažér, právnik, alebo ... _ - časť druhá.

Toto je dokončenie obsiahleho príspevku k postupu novo zvoleného starostu obce vo veci súdneho sporu medzi TJ Elán Čierna Voda (S. Magál) a obcou chorvátsky Grob.

 

C.    Prečo je v úvode článku prezentovaný názor, že pán S. Magál ktorý predtým „zneužíval“ len funkciu obecného poslanca, má dnes k „zneužívaniu“ k dispozícii už aj funkciu starostu obce.

Pre pochopenie absurdnosti súčasnej situácie v odvolacom konaní číslo sp.zn.: 15Co 38/2010 na Krajskom…

Pokračovať

Pridané osobou Štefan Sládeček dňa Január 22, 2011 o 9:01pm — 2 komentáre(-ov)

Odborník, manažér, právnik, alebo ... ? - časť prvá.

18. novembra 2010, teda viac ako týždeň pred komunálnymi voľbami, som na tomto (zatiaľ ešte) objektívnom komunitnom webe uverejnil príspevok k vyjadreniam, ktoré boli uverejnené na www.chorvatskygrobdnes.sk ako súčasť rozhovoru s pani Kamilou Magálovou k jej knihe kuchárskych receptov.

Ten príspevok mal názov „Pravda o zašantročení krásneho…

Pokračovať

Pridané osobou Štefan Sládeček dňa Január 22, 2011 o 8:29pm — Žiadne komentáre

Je to úprimné?

Na www.ciernavoda.info, súkromnej to stránke pána M. Pavela, sa v krátkej dobe objavili dve informácie o väčších developerských projektoch, za ktorými stojí niekto z mestskej časti Vajnory, pričom sa spomína aj starosta tejto mestskej časti pán Mrva.

V jednom prípade sa jedná priamo o územie Čiernej Vody (tzv. Suché miesto II) a v druhom prípade ide o projekt vo Vajnoroch s novými RD a aj bytovými domami s prírastkom obyvateľov cca 3 - 5 tisíc.…

Pokračovať

Pridané osobou Štefan Sládeček dňa Január 14, 2011 o 5:31pm — 3 komentáre(-ov)

Parkovanie na Čerešňovej - doplnenie, resp. pokračovanie.

Po nejakom čase mimo PC som zachytil prvú anonymnú reakciu na môj blogový príspevok" Parkovanie na Čerešňovej". Ako som si už zvykol na intelektuálnych anonymov v tejto obci slovenskej gubernie, tak to samozrejme nemohlo byť neurážlivé.Pre istotu uvediem celý príspevok predmetného intelektuálneho anonyma (ďalej iba IA) a potom k nemu uvediem aj krátky komentár, nech to tu žije, keď už vonku ... prší.
parkovanie vs. Promcen Obdivujem prispevok p. Sladecka s jeho riesenim…
Pokračovať

Pridané osobou Štefan Sládeček dňa Január 9, 2011 o 2:12am — Žiadne komentáre

Parkovanie na Čerešňovej.

Po zverejnení informácie o tom, že Policajný zbor SR začal riešiť parkovanie v obytnej zóne na Čerešňovej ulici, som chvíľu čakal na to, aké budú reakcie na okamžitý článok hovorcu nového vedenia obce pána Mariána Pavela.

Zachytil som niektoré zaujímavé reakcie, ktoré naznačujú, že ľudia sú z obsahu jeho článku zaskočení a nie celkom sa s ním stotožňujú. Prečo asi? Nuž podľa mňa je to zrejme aj pre dojemnú snahu pána Pavela ešte aj teraz, keď už má moc v obci v rukách, zvaľovať vinu…

Pokračovať

Pridané osobou Štefan Sládeček dňa Január 8, 2011 o 2:14pm — Žiadne komentáre

Mesačné archívy

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

© 2021   Created by Štefan Sládeček.   Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby