CHORVATANIA

Komunita obyvateľov a sympatizantov obce Chorvátsky Grob

Áno, možno je cca 0,64 % v prieskumnom území Trnava (tvoria ho Bratislavský a Trnavský kraj).

A aj to iba vtedy, keď to v rámci svojho vyhľadávacieho ložiskového geologického prieskumu zistí NAFTA, a.s. Bratislava, ktorá to bude realizovať podľa tohto Rozhodnutie-MZPSR-25022014.PDF.

Keďže som na základe nejakých "rečí" musel aj ľuďom z obce vysvetľovať, že na pozemkoch, resp. v objektoch v centre Čiernej Vody žiadne rúry pre vrtnú súpravu neskladujem a ani neplánujem skladovať, tak som si po rokovaní OcZ obce Ch. Grob dňa 25.8. 2014 vyžiadal cez zákon č. 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám príslušné podklady, z ktorých uverejňujem prvú a poslednú stranu.

Z ich obsahu vyplýva, že obec Ch. Grob dostala iba na vedomie už právoplatné rozhodnutie o pripravovanom prieskume na pomerne veľkom území a že vedenie obce Ch. Grob a ani MCST, a.s. s touto vecou nemá nič spoločné.

V závere už iba v nadväznosti na obsah bodu 2. z článku "Starogrobskí poslanci sa opäť stretli s občanmi."  a aj v nadväznosti na vystúpenie pani Krahulcovej na OcZ dňa 25.8. 2014 poznamenávam, že ani ohrozenie zdravia a ani majetku obyvateľov Ch. Grobu zrejme zatiaľ nehrozí.

Počet zobrazení: 247

Komentár

Komentáre môžu pridávať iba členovia CHORVATANIA.

Pripojte sa k sieti CHORVATANIA

© 2019   Created by Štefan Sládeček.   Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby