CHORVATANIA

Komunita obyvateľov a sympatizantov obce Chorvátsky Grob

Daniel Harman vedome pracuje s nepravdivými informáciami!

Alebo nevie čítať alebo ignoruje fakty, resp. nepozná zákony alebo sa obetuje "pre dobro veci". Vyjde to ale na rovnako. Skrátka v niektorých veciach klame!
Na všetky klamstvá pána Daniela Harmana z jeho článku sú uvedené dôkazy v archíve na www.chorvatania.sk a aj v príslušných zložkách polície, resp. prokuratúry.

Zlodej kričí chyťte zlodej!

A kto toho kričiaceho zlodeja podporuje, je sám zlodej.

Podstatná časť príspevkov pána Harmana je zaznamenaná a v najbližších hodinách budú podniknuté príslušné kroky. Aj proti tomu, kto kričí a aj proti tým ktorí ho podporujú.

Podstatné však je už teraz poukázať na dobrých developerov, a to na HenrichAnka Sefcikovci, ktorí podľa môjho hodnotiaceho úsudku vedome a cielene napísali svoje "akože korektné otázky" na kandidátov, aby mohol klamár Harman urobiť tento svoj útok.
To ste prehnali Vy pán Harman a aj niektorí kandidáti na poslancov svojou podporou Vašich klamstiev! A urobili ste fatálnu chybu, na ktorú Vás ale teraz nebudem upozorňovať.

Začal som dôkazom o klamstvám ku údajným prepojeniam na Triblavine. Tu teraz doplním o podvodnom postupe pri nakladaní s pozemkami pri výstavbe ZŠ s MŠ, ktorý už chceli občania "nechať tak", lebo ako píše pána Brandýs, "taká je realita".

Nuž realita je takáto - Informácie z MŠVVaŠ SR podľa zákona č. 211/2000 Z.z.

Načo bolo komu dobré toto kazítko?

Nestačilo to, čo Vám obyvatelia už tolerovali?

Počet zobrazení: 305

Komentár

Komentáre môžu pridávať iba členovia CHORVATANIA.

Pripojte sa k sieti CHORVATANIA

© 2021   Created by Štefan Sládeček.   Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby