CHORVATANIA

Komunita obyvateľov a sympatizantov obce Chorvátsky Grob

...môže ísť férový človek iba s férovým človekom. V tomto niekde väzí to, že Slavomír Magál vníma vaše zúfalstvá ako plynatosť čriev - veľký hluk, chvíľu smrad a potom zasa načas dýchateľný vzduch. Až kým sa tá plynatosť opäť neobjaví...

Myslím si, že úroveň Slavomíra Magála nedosahuje dimenzie vašej úrovne. Ak je čo riešiť, rieši to ako chlap rovným slovom. Ak nie je čo riešiť, lepšie je popolievať muškáty na okne, ako strácať energiu žabomyšími problémami grafomana.

P.S.:

Odporúčania pre admina - názov stránky by mal byť kompatibilný s obsahom. Zvážte či by nebolo účinnejšie a primeranejšie premenovať tento web site na CHORVAŤANIA ZO SLÁDEČKOVA...

Počet zobrazení: 483

Komentár

Komentáre môžu pridávať iba členovia CHORVATANIA.

Pripojte sa k sieti CHORVATANIA

Komentár osoby Štefan Sládeček o August 29, 2014 na 10:46pm

Ale budem Vás musieť zaujímať pán Zinka! A aj Vášho MVDO!

To si vážne ten človek neuvedomil, že éra nedotknuteľnosti agentov ŠTB a ich pomáhačov už skončila?

To si vážne myslíte, že tu vychrlíte množstvo klamstiev, urážok a manipulácií a potom to vyriešite tým, že sa zahráte na urazeného a ešte k tomu aj to, že ste ľudovo povedané z h....a vrch?

To nie pán Tinka! Vy už si uši nedobehnete!

Komentár osoby Jozef Tinka o August 29, 2014 na 10:38pm

Pane, ja nestojím o debatu s vami. Čo som sľúbil ľuďom, to som splnil. Debata s vami je niečo podobné ako s vašim kumpánom - akoby som sa snažil naučiť koňa hrať na husliach. A propos - dobre som sa pobavil, vraj že "revolucionár", vraj "bojovník" :-) No comment. Končím tieto nezmyselné prestrelky, vy nie ste pre mňa partner, vaša úroveň okolo slušnosti a serióznosti ani nekráčala. Jednoducho od tejto chvíle každé vaše slovo bude ako kvílenie na rozsvietený mesiac v splne. Čím viac budete kvíliť, tým bude väčšie ticho. Tému som vyčerpal. Iba ak by ste sa mi chcel ospravedlniť, to by som ešte reagoval. Veľa šťastia pri zháňaní peňazí vlastnou hlavou. Mimochodom - Nejaký Štefan Sládeček bol v roku 2006 stiahnutý z kandidátky SMER-SD z dôvodu podozrení a vyšetrovania pre subvenčné podvody...vraj to bolo zastavené ako reciprocita za stiahnutie kandidatúry. Predpokladám, že ide len o menovca, že? Veľa šťastia, úprimne. Mňa už naozaj nezaujímate, ani len toľko ako lanský sneh...

Komentár osoby Štefan Sládeček o August 29, 2014 na 10:24pm

Pán Tinka, Vy ste už ako MVDO (Majiteľ Vášho diaľkového ovládania). Tiež máte zo mňa vyčerpanú mozgovú kapacitu alebo neviete sústredene prečítať dlhšie vety.

V obsiahlej reakcii na Váš druh nezmysel som Vám okrem iného napísal nasledovné:

***že už nepotrebujem, resp. nechcem ZaD ÚPN-O pre Projekt PROMCEN, lebo to musím podľa rozhodnutia využiť v takom stave, v akom to je v aktuálnom ÚPN-O a preto tam budú nejaké priemyselné objekty,

*** že o všetkých mojich pravdivých tvrdeniach na margo konania MVDO som Vám odporučil, aby ste si od neho vypýtali súvisiace podklady, lebo ich naozaj všetky má.

Ja si nepotrebujem vyrábať triedneho nepriateľa, pretože MVDO už bol aj triedny a aj nepriateľ, keď som bol nútený sa ním zaoberať po nadobudnutí vlastníctva pozemkov a stavieb aj s neoprávneným užívateľom v podobe MVDO a viacerých tunelárskych subjektov z jeho okolia.

O mne sa v podstate celý život šíria názory,že som revolucionár a bojovník. Túto moju vlastnosť  podľa mňa využil aj ten, čo odo mňa zobral peniaze a vymenil ich za pozemky aj s ťarchou v podobe MVDO. A v podstate sa jeho predstava aj naplnila, lento dlhšie trvalo, pretože MVDO bol často chorí, často menil právnika, ktorého potom vlastne nezmenil, nepreberal poštu, lebo to mal do výdajne na recepcii hotela Kamila strašne ďaleko, lebo čakala na výsledok volieb v roku 2010 (kde mal pod kontrolou dvoch kandidátov na starostu), lebo ....

Áno pán Tinka, potrebujem dostať za pozemky v k.ú. obce Ch. Grob peniaze,ktoré som za ne dal, ako aj za náklady s týmito pozemkami spojené a samozrejme v zmysle mojich zákonných povinností aj vygenerovať nejaký zisk. Ja nepodnikám cez "nejaké" (Váš výraz) ne transparentne získané dotácie, ako MVDO.

O všetkom má MVDO všetky potrebné podklady, tak si ich už konečne vypýtajte, aby ste si mohli čo najskôr kúpiť lístok na vlak do Trnavy.

Niektoré z tých podkladov budete môcť vidieť tu na www.chorvatania.sk v súvislosti s obsahom čísla 3/2014 časopisu Chorvatan.

Komentár osoby Ivan Katrinec o August 29, 2014 na 9:10pm

Vážený pán Tinka, aj čítate, čo píšete, alebo len trepete dve na tri ? Najskôr píšete o nelegálnej tajnej službe !!!! Potom že to je občianske združenie, ktoré funguje  v rozpore s vlastnými stanovami....!!! Takže nakoniec to predsa len nie je nelegálna tajná služba , ale ani sám neviete čo...Vlastne, robíte len to, čo Vám je blízke...Trepete hlúposti a zamotávate sa do svojích klamstiev, Eśte raz si vypočujte  , čo som na TB povedal , choďte to rozchodiť a konečne napíšte niečo normálne a konkrétne k veci  a ako som povedal, rád Vám odpoviem. Akú dáte otázku, takú dostanete odpoveď. K Vám  je aj ťažko sa vyjadrovať, lebo  Vy si dáte otázku , na ktorú si v druhej vete odpoviete a v tretej svoju odpoveď spochybníte. Je mi Vás naozaj lúto, tak Vás zblbol  ten Váš  priateľ Slavomír, že mám obavu, či  vôbec viete kto ste...ale novinár asi nie, alebo ano ? Viem ale, že ste klamár, ktorý to potvrdil na TB...

Komentár osoby Jozef Tinka o August 29, 2014 na 11:46am

Pán Sedláček, neviem posúdiť objektivitu vašich tvrdení, a ani nejdem robiť detektíva. Len zopár indícií, o ktorých nie sú pochybnosti - motív vašej mimoriadnej občianskej angažovanosti sú milióny, ktoré visia takpovediac na gatiach obecných poslancov. Ak zmenia územný plán a na obecnom pozemku, ktorý ste nejako získali do vlastníctva, sa môžu stavať byty pre 1 600 ľudí. A budete v balíku. Tým sa vaša mimoriadna občianska angažovanosť naplní a Grob vám môže byť ukradnutý. Neviem síce v čom vám pri týchto plánoch prekáža S. Magál, ale zjavne prekáža. Preto ste sa rozhodli zdiskreditovať ho, znechutiť a vystrnadiť z vášho záujmového priestoru. Aj za cenu, že ste sa spojili s nelegálnou tajnou službou, ktorá operuje evidentne mimo zákona. Už len preto, že je to občianske združenie, ktoré v praxi funguje v rozpore s vlastnými stanovami - napríklad pôsobí v  nej váš trestaný kumpán, hoci podľa stanov členmi OZ môžu byť len bezúhonní (netrestaní) občania. OZ ďalej deklaruje, že bude pôsobiť v rámci nášho právneho poriadku, pritom na nedávnej tlačovke ústami "člena spravodajskej sekcie" združenia deklarovalo, že neuznáva základný právny princíp každej demokratickej krajiny - prezumpciu neviny. Dokonca, ako priznal ten váš kumpán, bol trestaný aj za ohováranie... Vaša stratégia je osočovanie, a keď súdy vaše pocity, dojmy a záujmy odmietnu, nemáte problém verejne ich osočiť, že sú skorumpované a prokurátori sú ZMRDi (kladiem si otázku aj o tom, ako môže toto OZ spolupracovať so silovými zložkami, keď ho vedie suspendovaný policajt a keď verejne útočí na tie zložky)... Mohol by som ďalej rozoberať vaše nadštandardné občianske aktivity, hoci nie ste obyvateľom obce, ale vy zjavne nestojíte o meritórnu diskusiu, pokiaľ nesmeruje k naplneniu vašej ústrednej občianskej aktivite - ZMENIŤ ÚZEMNÝ PLÁN OBCE A DOSTAŤ SA K BALÍKU PEŇAZÍ! Myslím, že k tomu by ste skôr dospeli inou stratégiou, participatívnou a empatickou. Lenže zjavne potrebujete boj a triedneho nepriateľa. Neberie vám to energiu na zmysluplnšiu činnosť? Odstrihnite sa od niktoša Katrinca a od nelegálnej tajnej služby, ospravedlňte sa za svoje živelné útoky, zabudnite na Magála v tom zmysle, že prestanete viesť osočovaciu kampaň a - váš hlas môže byť vypočutý, vaše argumenty získajú na dôveryhodnosti a, možno sa aj vaše ambície naplnia... Prestaňte urážať a útočiť, či snoriť po tom kto je kto, ale diskutujte meritórne. Ešte je cesta späť, nedostatok sebareflexie vedie k zatrateniu. To je moja životná skúsenosť...

Komentár osoby Štefan Sládeček o August 29, 2014 na 11:19am

Pán Tinka, to je zúfalstvo na strane pána Magála, nie moja.

Nebol som to ja, kto pri poslednom férovom stretnutí po slovnom súboji vyhlásil pred svedkami vyhlásil, že už nemá kapacitu viesť so mnou ďalej diskusiu.

A nebol som to ja, kto prišiel ku mne do zasadačky aj so svojim synom právnikom a pred svedkami na úvod povedal, že ak sa dohodneme na odstúpení cca 8 000 m2 pozemkov, pre jeho záujmy, tak sa dajú zariadiť Zmeny a doplnky ÚPN-O, aby pozemky pre šport a rekreáciu o rozlohe 3,4 ha mohli byť využité na niečo iné.

A nebol som to ja, kto na rokovaniach OcZ ešte ako poslanec očervenel od jedu a stratil reč, keď som mu priamo na rokovaní vyvrátil písomným dôkazom jeho zúfalé klamstvo o tom, ako zle zaobchádzame s majiteľmi bytov na Hlavnom dvore. Využil na to dokonca jedného opitého občana z Čiernej Vody, ktorému za to dal akurát ďalšiu fľašu alkoholu.

Trvám na tom, čo som napísal. V otázkach majetkových a/alebo iných vzťahov v Ch. Grobe nemáte vlastný objektívny názor (a podľa mňa ho ani nemáte záujem mať), ale robíte len to, čo chce MVDO.

© 2020   Created by Štefan Sládeček.   Používa

Symboly  |  Nahlásiť problém  |  Podmienky služby